Predstavujeme VÁM

Hotel v Bešeňovej

Ponúkame na predaj novovybudovaný, zabehnutý rekreačný objekt s výbornou obsadenosťou stabilne viac ako 60%, v blízkosti populárneho termálneho kúpaliska a lyžiarskych stredísk (Jasná, Malinô Brdo, Donovaly, Zuberec).
Poloha
Liptov je jedným z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. Zo všetkých strán ho obkolesujú hory, je tu viac ako 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke až 1185 km a viac ako 800 km značených cyklotrás. Vyviera tu množstvo minerálnych prameňov, región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, či Liptovskom Jáne. Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom (Vlkolínec, skanzen Pribilina, Havránok.. ). Nachádza sa tu známa priehrada Liptovská Mara.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka aj menej tradičné športy - paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, SKI PARK Ružomberok - Malinô Brdo, PARK SNOW Donovaly, SKI PARK Kubínska hoľa, Ski Opalisko - Závažná Poruba a Lyžiarsky areál Žiar - Dolinky. Je tu tiež mnoho sprístupnených krásnych jaskýň (Demänovské jaskyne, Važecká, Stanišovská jaskyňa..), či hradov.
Popis nehnuteľnosti
V nedávnej minulosti bola nehnuteľnosť viac krát ocenená ako jedna z najlepšie hodnotených na Slovensku v oblasti ubytovacích služieb.

Pre záujemcu s developerskou činnosťou sa môže jednať o veľmi zaujímavý objekt aj s potenciálom prestavania či prispôsobenia na apartmánový dom. V objekte sa nachádza tiež priestor, ktorý bol svojho času predpripravený na zriadenie výťahu v prípade potreby.
Dlhoročná stabilita v obsadenosti je tiež dostatočnou zárukou pri investícií do tohto objektu.
Rozkladá sa na pozemkoch o celkovej výmere 3 042 m2 z čoho zastavaná plocha je cca 1000 m2.

Areál bol postavený v roku 2000 – 2007 na viac etáp.

V hotelovej časti sa nachádza 35 izieb z toho 5 apartmánov a 5 zamestnaneckých izieb (celková kapacita je 72 pevných lôžok a 35 prísteliek), kuchyňa, recepcia, reštaurácia zrekonštruovaná v 4/2017 s kapacitou 60 miest + zimná záhrada 20 miest, raňajkový salónik 20 miest.

V zadnej časti sa nachádzajú 2 školiace sály – jedna sála s kapacitou 80 miest, druhá 40 miest a dva salóniky po 15 osôb.

Penzión ponúka vyžitie vo vlastnom wellness centre. Súčasťou je terasa pre 70 ľudí s vlastným grilom a výčapom. Pri terase sa nachádza detské ihrisko a jazierko.

K penziónu patrí novovybudovaná, dvojgaráž so skleníkom. Samozrejmosťou je dostatok parkovacích miest pre hostí na parkovisku monitorovanom kamerovým systémom.

Okrem bežných turistov zo Slovenska, Poľska, Českej republiky, Maďarska, Rusky hovoriacich národov má penzión aj firemnú klientelu (rôzne poisťovne, obchodné spoločnosti, banky, automobilky, s niektorými sú uzavreté zmluvy aj na viac rokov). Dôvod predaja nijako nesúvisí s ekonomickou situáciou.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram