Predstavujeme VÁM

Hotel v Bešeňovej

Ponúkame na predaj novovybudovaný, zabehnutý rekreačný objekt na Liptove. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska v obci Bešeňová.

Investičný potenciál + možnosť prestavby na apartmány

Ide o nehnuteľnosť, ktorá bola viackrát ocenená, ako jedna z najlepšie hodnotených na Slovensku v oblasti ubytovacích služieb. Má výbornú obsadenosť, stabilne viac ako 60%, takže investícia má vysoký potenciál zhodnotenia.

Okrem bežných turistov zo Slovenska, Poľska, Českej republiky, či Maďarska, má penzión aj firemnú klientelu (poisťovne, banky, automobilky..) S Niektorými spoločnosťami má uzavreté zmluvy aj na viac rokov dopredu. Pre záujemcu s developerskou činnosťou môže byť zaujímavou možnosťou prestavať či prispôsobiť nehnuteľnosť na apartmánový dom.  Súčasný majiteľ aktuálne disponuje územným rozhodnutím na prestavbu na apartmány. Dôvod predaja nijako nesúvisí s ekonomickou situáciou.

Základné informácie:

Pozemok - 3042 m2

Zastavaná plocha – cca 1000 m2

Areál bol postavený v niekoľkých etapách v rokoch 2000 – 2007.


Hotelová časť – v nej sa nachádza 35 izieb z toho 5 apartmánov a 5 zamestnaneckých izieb. Celková kapacita je 72 pevných lôžok a 35 prísteliek. Nachádza sa tam tiež kuchyňa, recepcia, reštaurácia zrekonštruovaná v roku 2017 s kapacitou 60 miestzimná záhrada a raňajkový salónik, kde je priestor pre celkovo 40 ľudí.


Zadná časť – tam sa nachádzajú dve školiace sály – jedna s kapacitou 80 a druhá 40 miest, tiež dva salóniky po 15 osôb.


wellness centrum

terasa pre 70 ľudí s vlastným grilom a výčapom, detské ihrisko a jazierko.

novovybudovaná dvojgaráž so skleníkom

dostatok parkovacích miest pre hostí na parkovisku monitorovanom kamerovým systémom.
- v objekte je v prípade potreby priestor, ktorý bol svojho času pripravený na zriadenie výťahu.

 

Náklady na prevádzku:

plyn – 15 000€/rok
elektrina – 16 000€/rok
vodné stočné – 3 800€/rok

Krásna lokalita s množstvom atrakcií v okolí

Obec Bešeňová sa nachádza na Liptove, v okolí je viacero lyžiarskych stredísk a centier cestovného ruchu ako Jasná, Donovaly, Zuberec, Ružomberok, Kubínska hoľa a ďalšie.

Je tu tiež mnoho sprístupnených krásnych jaskýň či hradov.
Neďaleko je tiež vodná nádrž Liptovská mara či Tatranský národný park s množstvom turistických trás. V okolí je viac ako 800 kilometrov značených cyklistických chodníkov.

Vyviera tu množstvo minerálnych prameňov, región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, či Liptovskom Jáne.

Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom (skanzeny Vlkolínec, Pribilina a Havránok ).

Okrem lyžovania a turistiky ponúka aj menej tradičné športy - paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku, poľovníctvo, rybárstvo.

Rozhodne ide o najrýchlejšie sa rozvíjajúci región na Slovensku, s obrovským potenciálom v oblasti cestovného ruchu. Je veľmi vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými návštevníkmi, vďaka krásnej okolitej prírode a horám.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram