Predstavujeme VÁM

Luxusné sídlo v Tatrách

Máte jedinečnú možnosť získať luxusné sídlo vo Vysokých Tatrách. Naša realitná kancelária ponúka na predaj štúdiu krásnej a nadčasovej vily na konkrétnom pozemku v podhorí Vysokých Tatier s možnosťou realizácie.
Poloha
-
Popis nehnuteľnosti
Máte jedinečnú možnosť získať luxusné sídlo vo Vysokých Tatrách. Naša realitná kancelária ponúka na predaj štúdiu krásnej a nadčasovej vily na konkrétnom pozemku v podhorí Vysokých Tatier s možnosťou realizácie.

Do úvahy pripadá aj samostatný predaj pozemku vo výmere takmer 2750 m2.

V hlavnej časti navrhovaného objektu sa nachádza kuchyňa, obývačka, jedáleň, hosťovská izba a ďalšie miestnosti, ktoré poskytnú majiteľovi dostatok priestoru. Izby sú navrhnuté veľmi moderne, vzdušne a navzájom sa veľmi prakticky a komfortne prepájajú.
Súčasťou projektu je napríklad aj exteriérový a interiérový bazén, či tenisový kurt, vínna pivnica, premietacia miestnosť (kino) a herňa. Nový majiteľ tak po dostavbe získa luxusné sídlo v dotyku s prírodou. Presklená fasáda vily umožní úžasné výhľady na hory a okolie, stavba je zároveň navrhnutá tak, aby poskytla vlastníkovi maximálny komfort a súkromie.

Objekt zakomponovaný v štúdii je dvojpodlažný s plochou strechou a navrhnutý so zreteľom na dodržanie energetickej triedy A0. Nosné prvky stavby sú navrhnuté ako železobetónové, zvyšné parametre je možné prispôsobiť požiadavkám budúceho majiteľa, prípadne statika.
Podľa projektu sa vila rozprestiera na ploche niečo viac ako 1100 m2 a je rozdelená na exteriérovú a interiérovú časť. Úžitková plocha stavby bez exteriérových terás, balkónov a krytého priestoru pre odpadové nádoby, je priestranných takmer 855 m2.

Zmeny v objekte je možné prispôsobiť v celom rozsahu požiadavkám klienta, vrátane zväčšenia či zmeny dispozície jednotlivých miestností. Budúci majiteľ si tak môže vytvoriť bývanie podľa vlastných predstáv. Cieľom architekta, ktorý štúdiu pripravil, bolo zlúčiť bývanie a komfort vo výnimočnej lokalite.

Súčasťou ponuky sú aj pripravené vizualizácie Deň - Noc. Tiež je možnosť predaja pozemku s potrebnou dokumentáciou pre stavebné povolenie. V prípade záujmu vie predajca zabezpečiť aj realizáciu „domu na kľúč“.

Cena:

- v prípade predaja pozemku aj so štúdiou – informujte sa v RK
- v prípade predaja pozemku aj s potrebnou dokumentáciou pre stavebné povolenie - informujte sa v RK
- v prípade predaja aj so samotnou výstavbou objektu – informujte sa v RK

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 00421948445878, alebo mailom na antoska.miroslav@gmail.com
KONTAKTNY FORMULAR

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram