Predstavujeme VÁM

Luxusné apartmány

Inšpiratívne bývanie pre výnimočných ľudí
Poloha
Luxusný komplex rodinných domov stojaci v tichej lokalite Vysokých Tatier v časti Beverly Hills je ideálnym miestom odpočinku pre celú Vašu rodinu. Priamo z pozemku je ohromujúci pohľad na scenériu Vysokých Tatier.

Kúpou tohto domu získava majiteľ 140 m2 inšpiratívnej luxusnej obytnej plochy a neoddeliteľnou súčasťou domu je vonkajšia suchá fínska sauna a trisko – bublinková virivka. Investícia, ktorá získava na hodnote.

Výhodou domu je použitie prvotriednych materiálov, ktoré zaručia výnimočnú kvalitu bývania. Kladieme dôraz na prírodné materiály v kombinácií so sklom a moderným prvkami.
Popis nehnuteľnosti
Luxusný komplex rodinných domov BV90210 stojaci v tichej lokalite Novej Lesnej, v časti Beverly hills je ideálnym miestom na odpočinok pre vašu rodinu. Každý dom je projektovaný tak, aby plnohodnotne slúžil rodinám na trvalé bývanie, alebo v prípade prenájmu, rodinám na niekoľkodňové pobyty. Z pozemku je očarujúci výhľad na scenériu Vysokých Tatier. Dokonca sa traduje, že táto obec je miestom s najkrajším výhľadom na štíty Tatier. K domovému komplexu vedie slepá ulica, čo zabezpečuje pokoj bez rušivých prejazdov vozidiel.

Výhodou je tichá lokalita a rýchla dostupnosť k lanovke (cca 3 km) na Hrebienok, ktorý je východiskovým bodom mnohých turistických trás. Vysoké Tatry sa etablovali ako najvyhľadávanejšie miesto pre oddych na Slovensku. Predpokladá sa, že v blízkej budúcnosti bude ešte niekoľkonásobne prekonaný záujem o letnú turistiku v Tatrách a tento trend ukazuje narastajúci záujem o ubytovacie služby v tejto lokalite.

V Tatrách je dominantná práve zimná turistická sezóna, ktorá je najdlhšia spomedzi všetkých lyžiarskych stredísk na Slovensku či Česku. Ak sa pozriete na štatistiky zvyšujúcich sa teplôt podnebia v rôznych nadmorských výškach zistíte, že Vysoké Tatry sú jediné miesto, kde si aj pri vyšších teplotách v zimnom období dokážu lyžiari užiť 100% zážitok z lyžovačky, a preto je nutné pripomenúť, že investícia v tejto lokalite je najbezpečnejšia.
KONTAKTNY FORMULAR

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram