Predstavujeme VÁM

Kolibu v Poprade

Skvelá investičná príležitosť - Ponúkame na predaj rekreačný areál Koliby a Penziónu v blízkosti Aquacity Poprad
Informácie
Ponúkame na predaj areál koliby v bezprostrednej blízkosti akvaparku v Poprade. Okrem Koliby sa na danom pozemku nachádza aj penzión a ďalšie dve menšie chatky
Ide o skvelú investičnú príležitosť, keďže areál vrátane reštaurácie, penziónu a dvoch menších chatiek, sa nachádza hneď oproti Aquacity Poprad, ktorý ročne navštívi množstvo ľudí zo Slovenska i zahraničia.

Celkový pozemok pod všetkými objektmi je 1200 m2. Areál sa skladá zo štyroch častí.
Samotná koliba bola postavená v roku 2003. V spodnej časti sa nachádza veľká priestranná reštaurácia s moderne vybavenou kuchyňou a kapacitou 70 miest. Súčasťou reštaurácie je aj čerstvo zrekonštruovaný salónik, kde sa vojde ďalších 30 ľudí. Na poschodí sa nachádza sedem izieb s kapacitou 14 pevných lôžok, plus prístelky.

Penzión sa nachádza v zadnej časti, ktorá bola pristavená ku kolibe v roku 2007. V suteréne je jeden apartmán a jedna izba. Na prízemí sú ďalšie štyri izby vhodné na prenajímanie a prvé poschodie disponuje taktiež štyrmi izbami. Celková kapacita penziónu je 22 pevných lôžok, plus prístelky.

V areáli sa nachádzajú dve menšie chatky s veľkosťou 25m2. Jedna je situovaná vpredu a momentálne slúži ako kancelária, hoci pôvodne bola postavená za účelom prenájmu. Druhá chatka je v zadnej časti pri rieke. Za ňou je pripravený základ aj na tretiu menšiu chatku, k jej realizácii sa však už súčasní majitelia nedostali.

Popis nehnuteľnosti
Areál bol postavený vo výbornej lokalite, s bezproblémovou dostupnosťou vďaka blízkosti diaľnice D1 i samotného centra mesta Poprad (10 minút pešo) . Okrem akvaparku sú neďaleko koliby aj futbalový a hokejový štadión. Zároveň je päť minút pešou chôdzou dostupná historická mestská časť Spišská Sobota s typickou spišskou architektúrou a Kostolom sv. Juraja s oltárom od Majstra Pavla z Levoče.

Celý areál koliby ponúka novému majiteľovi skvelú možnosť uplatniť sa v oblasti cestovného ruchu v najväčšom meste pod Tatrami. V Poprade je len veľmi málo stavieb postavených v ľudovej architektúre, ktoré ponúkajú príležitosť na prezentáciu tradičnej slovenskej kuchyne. Po drobných úpravách sa môže koliba s možnosťou ubytovania stať vyhľadávaným miestom turistov i milovníkov domácich jedál.

Pred príchodom pandémie bol ročný obrat na veľmi zaujímavej hodnote a tento skrytý potenciál v budúcnosti môže využiť už nový majiteľ celého areálu.

Návrh interiéru

INTERIER 1.NPINTERIER 2.NP
KONTAKTNY FORMULAR

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram