Predstavujeme VÁM

Luxusný apartmánový dom v Tatranskej Kotline

Vila, ktorá pôvodne patrila zakladateľovi obce, prešla rozsiahlou a kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená len minulý rok.
Poloha
Apartmánový dom je situovaný v Tatranskej Kotline, liečebnej osade, ktorá patrí do katastrálneho územia mesta Vysoké Tatry a neďaleko je ďalšie stredisko cestovného ruchu obec Ždiar.


Leží v krásnej lokalite obklopenej prírodou neďaleko Belianskej jaskyne, ktorá je zároveň jedinou sprístupnenou jaskyňou vo Vysokých Tatrách.


Ide o turisticky veľmi atraktívnu lokalitu, v lete je východiskovým bodom pre množstvo turistických trás (Chata Plesnivec, Chata pri Zelenom plese) či náučných chodníkov, cykloturistiku, ale aj kempovanie. Len pár kilometrov od osady sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk ako Tatranská Lomnica, Ždiar, či Bachledova dolina a ďalšie.


Veľkým lákadlom pre turistov je aj Chodník korunami stromov v neďalekej Bachledovej doline. Denne ho navštívia tisíce návštevníkov. V regióne sa však nachádzajú aj ďalšie atrakcie a možnosti na výlety. Neďaleko je Kežmarský hrad, Kaštieľ Strážky, Belianska jaskyňa s dĺžkou 1,37 kilometra, Monkova dolina, či jedna z najkrajších častí TANAP-u Belianske Tatry.


Výhodou je tiež výborná dostupnosť, priamo cez osadu vedie štátna cesta smerom do Poľska - Ždiar/Bachledova dolina 7 km, Tatranská Lomnica 9 km, Starý Smokovec 15 km, Štrbské Pleso 29 km, Kežmarok 18 km a Poprad 28 km.
Popis nehnuteľnosti
Vo veľmi peknom typickom tatranskom objekte sa nachádza sedem luxusných apartmánov rôznej veľkosti od 30 až po 75 m2.


Vila, ktorá pôvodne patrila zakladateľovi obce, prešla rozsiahlou a kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená len minulý rok. Každý apartmán je vybavený luxusným zariadením vhodným aj pre náročnú klientelu. Každý apartmán má alarm a celý objekt je tiež vybavený kamerovým systémom.


Kúrenie objektu je plynové, podlahovým kúrením je vybavený celý apartmánový dom. Sú tam tiež napr. senzory proti dymu, centrálny skylink, vo dvoch apartmánoch je zrealizovaná aj príprava na krb. Apartmánový dom bol po rekonštrukcii takmer nepoužívaný takže sa predáva vo vynikajúcom stave. K budove patrí veľký pozemok o veľkosti 2926 m2.


Vzhľadom na veľkosť pozemku je možné uvažovať ako nad prístavbou tak v spodnej časti pozemku nad vystavaním ďalšej budovy či apartmánov. Veľkou výhodou je tiež dostatočný priestor na parkovanie hneď vedľa objektu.
predaj_luxusnych_nehnutelnosti_2

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním kontaktných údajov na účely rozvíjania Vášho dopytu. Súhlas je platný na obdobie dvoch rokov.

predaj_luxusnych_nehnutelnosti_1

Predaj realizuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje aj
Tomáš Lukáč
 strategické plánovanie www.eggresh.com
miroslav antoska

Projekt zastrešuje RK38.sk

Miroslav Antoška, realitný agent so stabilným postavením na realitnom trhu už od roku 2010. Na projektoch spolupracuje
Tomáš Lukáč
strategické plánovanie
www.eggresh.com
hello world!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram